Duben

Měsíc duben přinesl hned na svém začátku nejkrásnější jarní svátky – Velikonoce. Paní učitelka nám připravila velikonoční učení, vyzdobili jsme si třídu a zúčastnili se velikonočních dílniček. Po velikonočních prázdninách nás čekala návštěva farmy v Apolence, kde jsme viděli spoustu zvířat, dozvěděli se o nich zajímavé věci, a dokonce viděli i první letošní mláďata. Zvířátka jsme mohli nakrmit a některá si i pohladit. A aby nebylo všemu konec, oslavili jsme i Den Země, který proběhl formou projektového dne. A už tu byl konec měsíce a s ním přišel den pálení čarodějnic. Na tento den nám paní učitelka připravila speciální čarodějnické učení.

Mgr. Světlana Pavelková